6S3P Molicel Вбивця 15000мАг 90A Акумулятор для ФПВ дрона "Козацька Банка"

Топ
- Готово до відправки
- Код: 000006*
3 200 ₴
+380 (93) 043-98-18
Технічний менеджер з продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Козацька Банка — професійна акумуляторна збірка 6S3P 15000 мАг на оригінальних елементах Molicel 21700 (лінійка «Вбивця»).
Повні характеристики:
- Ємність зборки: 15000 мАг (3P)
- Номінальна напруга: 21,6 В
- Повний заряд: 25,2 В
- Повний розряд: 13,8 В
- Безперервний розряд: 90 А
- Тип елементів: Molicel 21700 (лінійка «Вбивця»)
- Розмір: Д 150 × Ш 65 × В 65 мм
- Вага: ≈ 1300 г
- Розміщення елементів: горизонтальне (компактно і зручно для FPV-дронів)
- Силовий роз’єм: XT60 (можлива заміна)
Чому обирають нас Ми — виробник Kozak Shop. Щоденно виготовляємо понад 1000 акумуляторних зборок. Наші батареї використовуються в FPV-дронах, літаках, агродронах великих вантажних, НРК, системах РЕБ, електросамокатах, електровелосипедах, сонячних станціях та ІБП.
Якісна професійна збірка:
- Зварюємо елементи мідними шинами (максимальна провідність і мінімум втрат)
- Зверху мідних шин — армований шар нікелю (додатковий захист і міцність)
- Використовуємо легкий holder — повністю виключає коротке замикання
- Без клею, який при нагріванні розтікається
- Тільки оригінальні конектори XT Amass
- Силіконові балансувальні дроти (гнучкі та надійні)
- Товсті силові кабелі AWG10
- Товста гумова термоусадка
Збірка пройшла 100% контроль та реальне тестування під навантаженням. Готова до жорсткої експлуатації в FPV-дронах, гонках та дальніх польотах.
Бренд «Козацька Банка» від Kozak Shop — це:
- Українське виробництво від професіоналів
- Тільки оригінальні елементи Molicel (лінійка «Вбивця»)
- Гарантія якості та безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Molicel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1300 г |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | XT60 |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 3 200 ₴





