6S3P Sunpower 12000мАг 21.6В 120/155А акумулятор для ФПВ дрона Козацька Банка

- Готово до відправки
- Код: 0000026*
3 000 ₴
+380 (93) 043-98-18
Технічний менеджер з продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Козацька Банка — професійна акумуляторна збірка 6S3P 12000 мАг на оригінальних елементах Sunpower 21700.
Повні характеристики:
- Ємність зборки: 12000 мАг (3P)
- Номінальна напруга: 21,6 В
- Повний заряд: 25,2 В
- Повний розряд: 15 В
- Безперервний розряд: 120 А
- Тип елементів: Sunpower 21700 (високострумові)
- Розмір: Д 195 × Ш 45 × В 70 мм
- Вага: ≈ 1300 г
- Розміщення елементів: вертикальне (компактно і зручно для FPV-дронів)
- Силовий роз’єм: XT60 (можлива заміна)
Чому обирають нас Ми — виробник Kozak Shop. Щоденно виготовляємо понад 1000 акумуляторних зборок. Наші батареї використовуються в FPV-дронах, літаках, агродронах великих вантажних, НРК, системах РЕБ, електросамокатах, електровелосипедах, сонячних станціях та ІБП.
Якісна професійна збірка:
- Зварюємо елементи мідними шинами (максимальна провідність і мінімум втрат)
- Зверху мідних шин — армований шар нікелю (додатковий захист і міцність)
- Використовуємо легкий holder — повністю виключає коротке замикання
- Без клею, який при нагріванні розтікається
- Тільки оригінальні конектори XT Amass
- Силіконові балансувальні дроти (гнучкі та надійні)
- Товсті силові кабелі AWG10
- Товста гумова термоусадка
Збірка пройшла 100% контроль та реальне тестування під навантаженням. Готова до жорсткої експлуатації в FPV-дронах, гонках та дальніх польотах.
Бренд «Козацька Банка» від Kozak Shop — це:
- Українське виробництво від професіоналів
- Тільки оригінальні елементи Sunpower
- Гарантія якості та безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunPower |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нікель |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1300 г |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | XT60 |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
- Ціна: 3 000 ₴





