Спарка акумуляторів 4S1P 5500mAh LI-HW 17.4V для DJI Matrice з кріпленням і конектором (підвищена напруга 4.4В)

- Готово до відправки
- Код: 4s1p_li-hv_5500mah
1 600 ₴
Готове рішення для значного збільшення часу польоту вашого дрона DJI Matrice! Спарка акумуляторів 4S1P 5500mAh LI-HW 17.4V у точному форм-факторі як на фото. Складається з двох акумуляторних блоків, зібраних у єдиний міцний модуль з 3D-друкованими тримачами з вентиляцією та жорсткою фіксацією.
У комплекті: надійне монтажне кріплення та з’єднувальний конектор. Акумулятори підключаються до дрона як одне ціле — просто під’єднуйте і летіть!
Ключова перевага: підвищена робоча напруга до 4.4 В на одну банку (або паралель) — це набагато більше, ніж у стандартних регіональних акумуляторах (4.2 В). Більша потужність, вища енергія та краща ефективність польоту!
Назва акумуляторних елементів не вказуємо, оскільки вони надходять на виробництво без зазначеного бренду та не мають жодних опізнавальних знаків.
Вироблено в Україні. Готовий до відправки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Вага | 310 г |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ємність акумулятору | 5.5 А. г |
| Тип акумулятора | LiHV |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | XT60 |
| Виробник | DJI |
- Ціна: 1 600 ₴

