6S3P Samsung 50S з BMS 15000мАг 105/150A Акумулятор Li-ion для ФПВ дрона "Козацька Банка"

- Готово до відправки
- Код: 50S 15000 BMS*
4 350 ₴
+380 (93) 043-98-18
Технічний менеджер з продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Козацька Банка — професійна акумуляторна збірка 6S3P 15000мАг на оригінальних елементах Samsung 50S 21700 з платою BMS вона запобігає від перезаряду, перерозряду, короткого замикання та перегріву, перетворюючи звичайну батарею в «розумну».
Повні характеристики:
- Ємність збірки: 15000 мАг (3P)
- Номінальна напруга: 21,6 В
- Повний заряд: 25,2 В
- Повний розряд: 15 В
- Постійний розряд: 105 А (піковий до 150 А)
- Тип елементів: Samsung 50S 21700 (високострумові, перевірені в екстремальних умовах)
- Розмір: Д 130 × Ш 65 × В 75 мм
- Вага: ≈ 1300 г
- Розміщення елементів: вертикальне (компактно і зручно для ФПВ-дронів)
- BMS: плата захисту (від короткого замикання, перерозряду та перезаряду, перегріву)
- Силовий роз'єм: XT60 (можлива заміна)
- Товсті силові кабелі AWG10
Чому обирають нас: Ми — виробник Kozak Shop. Щодня виготовляємо понад 1000 акумуляторних збірок. Наші батареї використовуються в ФПВ-дронах, літаках, агродронах великих вантажних, НРК, системах РЕБ, електросамокатах, електровелосипедах, сонячних станціях та ІБП.
Якісна професійна збірка:
- Зварюємо елементи мідними шинами (максимальна провідність і мінімум втрат)
- Зверху мідних шин — армований шар нікелю (додатковий захист і міцність)
- Використовуємо дуже легкий holder — повністю виключає коротке замикання
- Без клею, який при нагріванні розтікається
- Тільки оригінальні конектори XT Amass
- Силіконові балансувальні дроти (гнучкі та надійні)
- Товсті силові кабелі AWG10
- Товста якісна гумова термоусадка
Збірка пройшла 100% контроль і реальне тестування під навантаженням. Готова до жорсткої експлуатації в ФПВ-дронах, гонках та дальнольотах.
Бренд «Козацька Банка» від Kozak Shop — це:
- Українське виробництво від професіоналів
- Тільки оригінальні елементи Samsung 50S
- Гарантія якості та безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нікель |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1300 г |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | XT60 |
- Ціна: 4 350 ₴




