4S1P 8000мАг 40/80A Li-Po HV Спарка для Mavic Matrice 4T «Козацкая Банка»

- Готово до відправки
- Код: 4S1P 8000 Li-Po
3 600 ₴
Козацька Банка — професійна акумуляторна спарка 4S1P 8000 мАг Li-Po HV.
Призначена для DJI Mavic Matrice 4T. Також сумісна з Mavic 3T та Mavic 3 Pro (виготовлена на базі пакетів від них).
Повні характеристики:
- Ємність зборки: 8000 мАг (1P)
- Номінальна напруга: 14,8 В
- Постійний струм: 40 А (піковий до 80 А)
- Тип: Li-Po HV (High Voltage)
- Діапазон робочої напруги: 12–17,6 В
- Розмір: Д140 × Ш49 × В48 мм
- Вага: ≈ 620 г
- Силовий роз’єм: XT60
Технологія LiHV Вища робоча напруга забезпечує потужний стартовий «ривок» та стабільну роботу двигунів протягом усього циклу розряду.
Екстремальна струмовіддача 100C Показник постійного розряду дозволяє акумулятору витримувати високі пікові навантаження без перегріву та деградації елементів.
Чому обирають нас Ми — виробник Kozak Shop. Щоденно виготовляємо понад 1000 акумуляторних зборок. Наші батареї використовуються в FPV-дронах, літаках, агродронах великих вантажних, НРК, системах РЕБ, електросамокатах, електровелосипедах, сонячних станціях та ІБП.
Якісна професійна збірка:
- Зварюємо елементи мідними шинами (максимальна провідність і мінімум втрат)
- Зверху мідних шин — армований шар нікелю (додатковий захист і міцність)
- Використовуємо легкий holder — повністю виключає коротке замикання
- Без клею, який при нагріванні розтікається
- Тільки оригінальні конектори XT Amass
- Силіконові балансувальні дроти (гнучкі та надійні)
- Товсті силові кабелі AWG10
- Товста гумова термоусадка
Збірка пройшла 100% контроль та реальне тестування під навантаженням. Готова до жорсткої експлуатації.
Бренд «Козацька Банка» від Kozak Shop — це:
- Українське виробництво від професіоналів
- Тільки оригінальні елементи
- Гарантія якості та безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нікель |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 620 г |
| Ширина | 49 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 48 мм |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | XT60 |
- Ціна: 3 600 ₴


